Hangi Şampuanı Kullanacağımı Bilmiyorum

Merhabalar,
Benim saçlarım ince telli ve dökülme problemi de yok diyebilirim. Yaklaşık 1 yıldır Wella Sp Men Maximum kullanıyordum. Yaz başında Kerastase markasının erkekler için çıkardığı Homme serisinin şampuanını kullanmaya başladım, ancak saçımda ağırlaşma yaptığı için kullanmaktan vazgeçtim. Ardından yine Wella Sp Men Maximum şampuanını kullanmaya başladım ve hala onu kullanmaktayım. Wella Sp Men Maximum şampuanının doğru şampuan olup olmadığı hakkında karar vermedim. Sizce kullandığım şampuan doğru bir şampuan mı? Ya da bunun dışında bana önerebileceğiniz şampuan var mıdır? Teşekkürler.

  • Abdullah , 9 ay önce sordu
  • 8 ay önce önce düzenlendi

Abdullah Bey Merhaba,

Saçlarınızda dökülme problemi söz konusu değilse, dökülme önleyici şampuan yerine saçınızın ihtiyacına yönelik bir şampuan tercih edebilirsiniz. Saçınızda mevcut kuruluk, yıpranma gibi herhangi başka bir problem yoksa, ince telli saç yapısına uygun hacimlendirici özellikte şampuanlardan kullanabilirsiniz.
Sizin için uygun olabilecek ürün alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/sebastian-volupt-hacim-sampuani-250ml.html

http://sachane.com/phyto-phytovolume-ince-telli-saclar-icin-yogun-hacim-kazandiran-sampuan-200ml.html

http://sachane.com/marlies-moller-essential-cleansing-daily-volume-hacimlendirici-sampuan-200ml.html

http://sachane.com/kerastase-volumifique-yeni-seri-bain-ince-telli-saclar-icin-hacim-sampuani-250ml.html

Yani saç dökülmesi her insanda olduğu gibi benimde korkularim arasında, bir dönem kuaförüm saçlarımda sertleşme ve biraz yıpranma olduğunu söylemişti sonra sp maximum tonic kullanmaya başladım ondan sonra düzeldi biraz. Peki Sp men maximum şampuan ile maximum tonic kullanmaya devam etsem dogru bir iş olur mu? Ilerisi icinde dökulmeye karşı onlem almak istiyorum.
Teşekkürler.

2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .