Hangi şekillendiriciyi seçeyim?

Merhaba ,

Benim ince telli , kumral ve düz saçım var(saçımın ön ve orta kısımları baya uzun neredeyse 10 cm yanlar ve arka kısımları kısa).Önceden Osis Flexwax , Osis Mess Up ve son olarak TIGI BED HEAD Manipulator Matte ürünlerini kullandım ama bir yerden sonra cildim biraz hassas olduğundan doğal ürünlerden denemeye karar verdim ve sitenizden No Inhibition Sticky Paste Şekillendirici Lifli Hamur ürününü buldum acaba bu ürün saçıma uygun mudur ve yukardaki ürünlere kıyasla parlaklığı tutuculuğu doku vermesi nasıldır acaba.Bunun yanında sizin de öneriniz varsa belirtirseniz müteşekkir olurum.Benim sitenizden bulduğum ve araştırdığım bundan başka diğer ürünler de şunlar ;

  • No Inhibition Moulding Mudd Mat Şekillendirici Kil

  • Nashi Fiber Nemlendirici Mat Wax

Oğuzhan Bey Merhaba,

No Inhibition Sticky Paste Şekillendirici Lifli Hamur, tüm saç tiplerinde kullanılabilir. Güçlü tutuyş gücüne sahip olan şekillendirici saçı kontrol altına alır ve elektriklenmesine nmani olur.

No Inhibition Moulding Mudd Mat Şekillendirici Kil, orta tutuş gücüne sahip mat bir üründür. Saçı nemlendirme özelliğine sahiptir.

Nashi Fiber Nemlendirici Mat Wax ise orta tutuş gücüne sahip mat bir waxtır. Saçı nemlendirme özelliğine sahip olan wax, Sülfat, fosfat, paraben, sodyum, klor, PPG, EDTA gibi kimyasallar içermemektedir.

Seçmiş olduğunuz 3 ürün de saç tipiniz için kullanıma uygundur.

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .