Hergün Yıkanan Saçlar

Merhaba saçlarım yağlı ve kirli olduğunu hissettiğim için hergun yıkıyorum ve yüksek sıcaklıkta kurutuyorum ve sanirim bu yüzden saçlarım yıprandı. Yıkadıktan sonra çok kuru oluyor hemde elektrikleniyor ne yapmamı ne kullanmamı önerirsiniz ? (Saçlarım ince telli)

Azize Hanım Merhaba,

Her gün yıkanan saçlar gün aşırı yıkanan saçlara göre nemini daha kısa sürede kaybedebilir. Sizin de belirttiğiniz gibi yüksek ısı da saçın kurumasına sebep olmaktadır. Şncelikle saçınızı kuruturken saç kurutma makinenizi orta ısıya ayarlamanızı ve saçınıza yok yakın tutmamanızı tavsiye ederiz. Saçlarınızı her gün yıkamamak içinse kuru şampuanlardan destek alabilirsiniz. Kuru şampuan, saçın fazla yağını emerek anında ferah ve tazelenmiş bir his uyandırır. ayrıca saçlarınıza hacim ve dolgunluk kazandırır.

Kuru şampuan kullanarak, saçınızı gün aşırı yıkamaya alıştırabilirsiniz. Böylelikle saçlarınız sürekli yıkama sebebiyle kurumaya ve yıpranmaya maruz kalmayacaktır. Bu dönemde saçınızın daha bakımlı olmasını sağlamak içinse nemlendirici bir saç kremini saç bakımınıza dahil edebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden, sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/osmo-day-two-styler-kuru-sampuan-150ml.html

http://sachane.com/wella-enrich-ince-telli-normal-saclar-icin-nemlendirici-bakim-kremi-200ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .