Keratin Ürünler Faydalı mıdır?

Selam ben iki yıl önce saçıma brezilya fönü yaptırdım çok memnun kaldım en az 5 ay saçlarım güzeldi memnundum fakat ikinciyi yaptırdım hiç memnun kalmadım tekrar oraya gitmek istemiyorum bana faydası olabilecek ürününüz var mı fazla bütçemi zorlamayacak çok teşekkürler şimdiden ..

  • şevval pembe öztürk , 11 ay önce sordu
  • 11 ay önce önce düzenlendi

Şevval Hanım Merhaba,

Keratin, saçın temel yapı taşlarından biridir. Saçta keratin eksilmesi sonucunda yıpranma, kuruma, matlık gibi durumlar yaşanabilir. Keratin içeren ürünler, saça yitirdiği keratini geri kazandırarak daha bakımlı görünmesini sağlamaktadır.

Yaptırdığınız Brezilya Fönünden memnun kalmamanızın farklı sebepleri olabilir. Brezilya fönünden memnun kalınmamasının en yaygın sebebi, saça pres uygularken yüksek ısılar kullanılmaması ve saçın hasar almasıdır. Bu işlem esnasında saçın mevcut durumu incelenip dayanabileceği kadar ısı verilmesi uygun olacaktır. Ayrıca kullanılan ürünlerin kalitesi de sonucu doğrudan etkilemektedir.

Brezilya fönü ürünleri, profesyonel kullanım için tasarlanmış ürünlerdir. Aşağıdaki linkten sitemizde bulunan ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/brezilya-fonu/

Siz, saçınız için brezilya fönü yerine keratin içeren ürünler ile bakım yapmak isterseniz aşağıdaki linklerden sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/indola-kera-restore-yenileyici-keratin-sampuani-300ml.html

http://sachane.com/indola-repair-keratin-filler-keratin-dolgu-spreyi-250ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .