Küllü Kumral İçin Öneriler

Merhaba saçlarımı küllü kumral renge boyamak istiyorum ,nashi marka şampuan Ve saç kremi kullanıp memnun kaldım .bu marka ile boyadıpımda istediğim sonucu elde edebilirmiyim? İgora 0 22 alıp içine koymam etkili olacakmı ? Kaş rengim koyu kestane hangi kaş boyası kumral tona yaklaştırır ? saç rengimde aslında öyle ama şu an altın kumral tonlarında saçım Ve kızıllık oluştu maalesef amacım bu kızıllığı giderip küllü kumral ton elde etmek ,yorumunuzu bekliyorum ona göre alışveriş yapacağım . Saygılar

Görseller:
  • Pervin Sofuoğlu , 1 sene önce sordu
  • 1 sene önce önce düzenlendi

Pervin Hanım Merhaba,

Saçınızda oluşan kızıllığı gidermek için seçtiğiniz küllü tonlardaki saç boyasına Igora 0.22 numara boyayı karıştırabilirsiniz. Örneğin Nashi Saç boyasının 7.1 veya 7.12 renklerini tercih edebilirsiniz. Ancak saçınızı görmeden boya ile ilgili net bir numara veya karışım önerisinde bulunmamız maalesef ki mümkün değildir.

Kaşlarınızın rengini açmak içinse önce açıcı kaş boyasını uygulamanız gerekmektedir. Sonrasında dilerseniz kahve tonlarında kaş boyası uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden kaş boyası seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/refectocil-blond-brow-acici-kas-boyasi-15ml.html

http://sachane.com/refectocil-kas-ve-kirpik-boyasi-no-3.1-acik-kahve-15ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .