Loreal inoa bakır tonları

Tekrar Merhaba, size asagidaki soruyu yöneltmiştim,
Merhaba, 4 yıldır loreal inoa kullanıyorum . Ama istediğim bakırı tutturamadim birtürlü. 7.44 de biraz diplere kirmizimsi giriyor sevmedim. Tam bakir tonu istiyorum. son 8.34 ün de turuncusu az geldi. 8.40 denemek istiyorum, siz ne dersiniz. Aciklamasinda acik kumral yogun bakir diyor. Kirmizilik hic istemiyorum icinde. Kumral ve turuncu karisimi istiyorum. Sacimin rengi yıllardır bakır kumral tonlarında. Inoanın kendi oksidanini alıyorum sizden. 10 luk aldım, beyazim çok az. 8.40 a 20 lik mi gerekir acaba?
Bana saç rengimi bilmeden cevap veremeyeceginizi yazdınız birde igora önerdiniz. Ben saçlarım ince telli olduğu için ve amonyak alerji yaptığım için İnoa dışında boya kullanamıyorum. Saç rengim küçükken turuncuydu, şimdi ise kumral bakır arası bir renk. Koyu değil. Onlerde beyaz olduğu için boyuyorum. Ve ince telli olduğu için de yıpratma korkusundan 10 luk inoa oksidan kullanıyorum.
Içinde kirmizilik olmayan güzel bir bakır elde edemedim birturlu. Ilk sorumdada yazdım. Sizce 8.40 denemelimiyim yada başka bir oneriniz var mı? Birde 20 lik oksidan yipratir mı?
Cevaplarsaniz çok seinirim
Iyi calismalar

  • Ayşe , 6 ay önce sordu
  • 6 ay önce önce düzenlendi

Merhaba Ayşe,
Renk oturtmalarda profesyonel kişiler tarafından uygulama yapılmasını tavsiye ediyoruz.
20 lik oksidan krem saç yıpratmaz.10 vol.koyuya boyamalar için tavsiye ediyoruz.20 vol tona ton ve beyaz kapamalar için tavsiye ediyoruz.amonyaksız boya olarak yapmak isterseniz inoa 8.40-8.0 ile 1:1 karışım yaparak kumral bakır tonuna getirebilirsiniz.
Mutlaka inoa boya sonrasında İnoa post şampuan kullanmanızı tavsiye ederiz.Ürünleri aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
http://sachane.com/loreal-inoa-sac-boyalari.html
http://sachane.com/loreal-inoa-sac-boyalari.html
http://sachane.com/loreal-inoa-oksidan-krem-20-vol.-inoa-zenginlestirilmis-oksidan-1000ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .