Oksidanın Saç Dökülmesine Etkisi

Benim saçım kestane , 3 yıldır açık bakır tonları kullanıyorum. saçımda %70 e yakın belki daha fazla azalma var.

Bu sebeple son aylarda boyamı organik secmeye calisiyorum. Natulika boya ve oksidan alıcam. Boya 0.66 oksidanı kaç vol alayım ? dibi kestane.

Birde cidden dökülme önleyecek ve saç çıkaracak ve çabuk uzatacak bir şampuan önerebilir misiniz ?

Zaten gıda takviyesi alıyorum ama yanı sıra muhakkak etki göstereceğine emin olduğunuz bir şampuan var ise almak isterim ?

  • merve yes , 11 ay önce sordu
  • 11 ay önce önce düzenlendi

Merve Hanım Merhaba,

Natulika Saç Boyasında seçmiş olduğunuz renk, mix renk serisindendir. Bu tür renkler, seçtiğiniz rengi yoğunlaştırmak için kullanmanız daha doğru olacaktır. Örneğin, 8.6 açık kumral bakır rengine 0.66 rengini ekleyerek bakırlığını yoğunlaştırabilirsiniz. Böylelikle boyanın kalıcılığını da arttırabilirsiniz. Böyle bir uygulama içinse 30 volum oksidan tercih edebilirsiniz.

Boya karışımınızı hazırlarken yüksek volumlu oksidanlar tercih etmek, boyayı saçta gerektiğinden uzun bekletmek, saç yapısı ile uyumlu olmayan boya tercih etmek gibi sebeplerden ötürü saçlarda dökülme meydana gelebilir. Ancak saç dökülmesini direkt oksidan ile ilişkilendirmek doğru olmayacaktır. Saç dökülmenizi kontrol altına almak için dökülme önleyici kategorimizi inceleyip şampuan ile birlikte dökülme önleyici özel bakım ürünlerini de kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/davines-energizing-dokulme-onleyici-losyon-set.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .