Saçlarim açici yüzünden yandi.

Answered

Merhaba.Bundan 3 ay önce saç açicisinin gazabina ugradim.Kuaför saçimin belirli bölgelerinin rengi çok açildigindan iki üç kez boyadi ve daha da yiprandi.Saçlarim açik renk ,sizin anlayacaginiz yandilar.saçimin yanlari okadar kötü degil fakat basimin arka tarafinda, saclarimin bir kismi hamur gibi,lastik gibi uzamisti.Kopup elime gelenler oldu.Sonra sizden Argan yagi siparis ettim sanirim o biraz iyi geldi kullaniyorum ve kullanmaya devam edecegim.Fakat bu gibi durumlar için sizin tavsiye edeceginiz bir saç ürünü var mi? Sampuan sac kremi maske,saçimi toparlamasina yardimci olabilecek herhangi bir sey.Bakim yapmak ve saçlarimin eski sagligina kavusmasini istiyorum.Uzun saçlara sahibim ve kaybetmek istemiyorum.kestirmek de bir çözüm degil çünkü basimin arka tarafinda tepemde sorun var.Ozellikle banyodan ciktigimda tepemdeki saclar cok yipranik.

En iyi cevap

Ahu Hanım Merhaba,

Üst üste kimyasal işleme maruz kalmış ve yıpranmış saçlar, her zamankinden daha fazla ilgi ve bakım ister. Öncelikle yıpranmış saçlarınızı yormadan günlük temizliğini yapacak bir şampuanla saç bakımınıza başlamalısınız. Şampuanın ardından kullanacağınız yıpranmış saçlara özel geliştirilmiş bir saç kremi, saçınızın zarar görmeden kolayca açılmasına yardımcı olacaktır. Haftada en fazla 2 defa kullanacağınız bir maskeyle de saçınızın iç yapısının onarılmasını sağlayabilir ve güçlenmesine destek olabilirsiniz.

Saçınızın ihtiyaçlarına yönelik olarak seçeceğiniz uygun bakım ürünleriyle, düzenli bakım uyguladığınızda saçlarınız toparlanacak ve tekrar sağlıklı ve canlı görünmeye başlayacaktır. Ancak bu dönemde saçınızı boyatma işlemine bir müddet ara vererek saçınızın yıpranan kısımlarının onarılmasına müsaade etmelisiniz. Daha sonraki boyama işlemlerinde de amonyaksız, doğal boyaları tercih ederek saç yıpranmalarını büyük ölçüde önleyebilirsiniz.

Günlük olarak kullandığınız fön ve şekillendirici maşalar da saçı yıpratmaktadır. Nemli saçınıza Argan Yağı’nı uygulayıp ardından kurutma, fön ve şekillendirme işlemlerine geçerseniz, fön ve saç şekillendiricilerin saçınıza vereceği zararı engellemiş olursunuz. Saç şekillendirme işlemi bittikten sonra kullanacağınız birkaç damla Argan Yağığıyla da saçınızın parlak ve ışıltılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atabilirsiniz.

https://sachane.com/davines-nourishing-yipranmis-kuru-sac-sampuani-250ml.html

https://sachane.com/davines-nourishing-yipranmis-kuru-sac-kremi-250ml.html

https://sachane.com/davines-nourishing-yipranmis-kuru-sac-maskesi-250ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .