Şekillendirici Ürünlerin Saçtan Temizliği

Ben http://sachane.com/tigi-bed-head-for-men-pure-texture-sert-tutuslu-sekillendirici-hamur-100ml.html

Ürünü yeni aldım. Saçımdan arındırmak için şampuanlı kuru ve ıslak şekilde iki defa yıkamam gerektiğini söylediniz.Benim sorum şu; bu kadar fazla şampuanlamak saça zarar vermez mi? çünkü ben her sabah kalktıgımda saçlarımı yağlandığı ve dağınık oldugu için yıkayan biriyim. Kerastase Densifique Bain Densite Homme Yeni Seri Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan’ı kullanıyorum. Bu şekillendiriciyi arındırmak başka bir arındırıcı şampuan veya başka tip ürünler kullanmam daha yararlı olur mu? olursa önerinizi alabilir miyim? saçlarım ince telli, dökülme sorunum yok. Teşekkürler 🙂

Emrah Bey Merhaba,

Saçtan arındırılması güç olan şekillendiricileri arındırmak için şampuanı kuru saçınıza uygulayıp yayabilirsiniz. Ardından su ile durulayıp yeniden şampuanlayabilirsiniz. Saçınıza 2 defa şampuan uygulamak fazla değildir ve saçınıza bir zararı olmayacaktır. Aksine şekillendiriciyi saçınızdan arındıramadığınız takdirde saçınız zarar görecektir.

Arzu ederseniz şekillendirici kalıntılarını tamamen gidermek için derin temizleme şampuanlarından dstek alabilirsiniz. Örnek ürün için linki inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/osmo-effects-detoxify-1-arindirici-detoks-sampuani-250ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .