Yanmış Kopmuş Mahvolmuş Saçlar

Merhaba,
İnce telli ve ombreli saçlarımı komple sarı yaptırmak istedim fakat kuaförüm açıcı ürünü saçımda 6 saat beklettiği için saçlarım sarı yerine beyaz oldu, yandı ve koptu. Kalan saçlarım da mahvolmuş durumda. Öte yandan beyaz saçla sokağa çıkamayacağım için tekrar boyatmak zorundayım. Ama saçlarım bu işlemi kaldırabilecek durumda değil. Siz sevgili uzmanlardan önerilerinizi bekliyorum. Saçlarımı en kısa zamanda, hangi ürün ve bakımlarla toparlayabilirim? Çok madurum (ayrıca 1 ay sonra düğünüm var) bu yüzden durumum çok acil. Hangi ürünler hızlı sonuç gösterir? Kendi yaptığım kısa araştırmalarda Schwarzkopf Bonacure serisi ürünlerini almayı düşündüm. Sizler hangi ürünleri tavsiye edersiniz? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Açelya Hanım Merhaba,

Yanan saçlarınız için öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Beyaz derecesine kadar açılmış ve fazlasıyla yıpranmış saçlarınız için özel bakım ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Ancak özellikle belirtmek isteriz ki; saçlarınızın onarılması ve toparlanması, sabır ve vakit istemektedir.

Schwarzkopf Bonacure Acil kurtarma Serisi’ni kullanabilirsiniz. Serinin şampuan, saç kremi, maske ve yoğun bakım serumlarını bir arada ve düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

http://sachane.com/bonacure-acil-kurtarma-derin-besleyici-sampuan-200ml.html

http://sachane.com/bonacure-acil-kurtarma-sac-bakim-kremi-200ml.html

http://sachane.com/bonacure-acil-kurtarma-derin-besleyici-kur-200ml.html

http://sachane.com/bonacure-acil-kurtarma-yogun-onarim-serumu-12x10ml.html

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Gönderim için lütfen önce .